Төп бит » 2014 » Сентябрь » 29

Республикабызның иң күпсанлы һәм авторитетлы иҗтимагый оешмаларының барлык вәкилләрен – профессиональ союзларны ТР Профсоюзлары көне белән котларга рөхсәт итегез!

Профсоюзлар мөһим берләшмәләр булып кала бирә, ул эшчеләрнең мәнфәгатьләрен яклый, тиешле хезмәт шартлары тудыра, җәмгыятьтә социаль стабильлекне саклый.

Республикада йөз елдак артык үсеш тарихы булган профессиональ союзлар алар тарафыннан Татарстанда булдырылган социаль хезмәттәшлек системасында нәтиҗәле көч һәм дәүләтнең, бизнесның тулы хезмәттәше булып тора.

Бүген безнең гомуми һәм төп бурычлар – икътисадны яңарту, хезмәт җитештерүчәнлеген арттыру, яңа нәтиҗәле эш урыннары булдыру, һәм нәтиҗә буларак, - тормыш сыйфатын үстерү.

Шунысын билгеләп үтәргә кирәк, бу барлык мәсьәләләр республикада ... Алга таба укырга »

Караулар: 417 | Өстәде: профком | Датасы: 29.09.2014

Хөрмәтле татарстанлылар, төрле белгечлек хезмәткәрләре, профсоюзлар активистлары! Сезне чын күңелемнән бәйрәм белән – Татарстан Республикасының Профсоюзлар көне белән котлыйм!

Безнең республиканың профсоюзлары – илнең зур иҗтимагый оешмасы, аның составына икътисад, фән, мәгариф, мәдәниятның барлык тармакларының, меңләгән предприятие һәм оешмаларның йөз меңләгән хезмәткәрләре керә.

Профсоюзларның оешу һәм үсеш тәҗрибәсе күрсәткәнчә, хезмәткәрләрнең бу формада оешуы вакыт куйган таләпләргә нәтиҗәле җавап бирергә мөмкинлек бирә һәм килеп туган сәяси һәм социаль-икътисади проблемала ... Алга таба укырга »

Караулар: 448 | Өстәде: профком | Датасы: 29.09.2014