Төп бит » 2017 » Сентябрь » 24

Алексей Песошин татарстанлыларны Профсоюзлар көне белән котладыПремьер-министр Татарстан профсоюзы хәрәкәтендә катнашучыларга яңа уңышлар, сәламәтлек, бәхет теләде.

(Казан, 24 сентябрь, "Татар-информ"). Татарстан Премьер-министры Алексей Песошин республика халкын Татарстан профсоюзлары көне белән котлады.

“Кадерле татарстанлылар, Татарстан профсоюзлары әгъзалары, профсоюз активы! Сезнең барыгызны да Татарстан профсоюзлары көне белән котларга рөхсәт итегез. Татарстан профсоюзлары көне – барыбыз өчен дә уртак бәйрәм. Профсоюзлар хокук ярдәме алуда, хезмәт өлкәсендә законнар сакланышында контрольлек итүдә, уңайлы эш шартлары булдыруда, хезмәткәрләрнең мәнфәгатьләрен яклауда, җәмгыятьтә социаль тотрыклылыкны саклауда зур урын тота”, ... Алга таба укырга »

Караулар: 466 | Өстәде: профком | Датасы: 24.09.2017